22 Nisan 2019
 YUSUFELİ TÜGVA AÇILDI

 YUSUFELİ TÜGVA AÇILDI

16 Mart 2018 433

 

Türkiye’de yeni nesil vakıfçılık alanında yapılanmaya başlayan ve medeniyetimizi ihya ve inşa ederek nesilleri yetiştirmeyi kendine şiar edinen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yusufeli’nde açılarak hizmet vermeye başladı.

Yusufeli Türkiye Gençlik Vakfı Taner ATICI, Mevlana ŞAHİN, İsmail Hakkı TEKİN, Ramazan ÇAKAL, Şevket ŞAHİN, Mehmet TÜYLÜ, Sercan TUZLU ve Mustafa DEMİRCİ yönetim kuruluyla faaliyete başladı. Yusufeli ziyaretinde Artvin Milletvekili İsrafil KIŞLA beraberindeki heyetle birlikte TÜGVA Yusufeli temsilciliğini ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ve gençlerle bir süre sohbet etti. TÜGVA Yusufeli temsilcisi Taner ATICI teşkilat çalışmaları ve faaliyetleriyle ilgili KIŞLA ve ekibine bilgi verdi. Ziyarette, Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil KIŞLA, gençlik yıllarında görev almış olduğu çalışmalardan örnek vererek çok değerli bir iş yapıyorsunuz, 12 Eylül sonrası oluşan gençlik faaliyeti açığını sizler gidermelisiniz, dedi.

Vakfın hayırlı hizmetler yapması temennisini ileten KIŞLA’ya Yusufeli TÜGVA yönetimi günün anısına TÜGVA dergisi hediye ettiler.

 


Rehber