25 Temmuz 2021
‘PANİK YOK, TEDBİR VAR’

‘PANİK YOK, TEDBİR VAR’

16 Mart 2020 640

Korona virüse karşı tüm Türkiye'de tedbirler artırılırken, Yusufeli Belediyesi, ilçe merkezi ve mahallelerinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarında bulunuyor.

 

Yusufeli Belediyesi Veteriner Müdürlüğü ekipleri koordinesinde İlçe merkezi ve mahallelerinde yer alan camii ve mescitlere, çocuk parklarına, belediye sosyal tesislerine, hükümet konağı, belediye binasına ve Aile Sağlığı Merkezi temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarında bulunuyor. Bugün yapılan Merkez camii dezenfeksiyon çalışmasında konuşan Başkan AYTEKİN, “Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğümüz koordinesinde ilçe merkezi ve mahallelerimizde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına başladık. Çok şükür ülkemizde bu süreç çok iyi bir şekilde yönetiliyor. Bizler de üzerimize düşen tedbirleri alıyor, atılması gereken her adımı titizlikle yerine getiriyoruz. Ülke olarak korana virüsüne karşı tedbir var, panik yok diyoruz. ”dedi.

 

Yusufeli  Belediyesi sosyal tesislerinde Sağlıklı Yaşam Merkezi ve Yusufeli Belediyesi Yusuf İzzettin Milleti kıraathanesi 30 Mart’a kadar kapalı olacak.

 


Rehber