24 Ekim 2020
ÇIRALI KÖYÜ CAMİİ MAHALLESİNDE YANGIN

ÇIRALI KÖYÜ CAMİİ MAHALLESİNDE YANGIN

22 Eylül 2020 367

Yusufeli Çıralı Köyü, Camii Mahallesinde 22 Eylül Salı 01.12 saatlerinde yangın çıktı. Çıkan yangında 4 ev ve 7 ahır kullanılmaz hale geldi.

Yusufeli Belediyesi İtfaiyesine 22 Eylül Salı saat 01.12 de gelen yangın ihbarını takiben ekipler saat 01.50’debir adet itfaiye aracı ve bir adet su tankeri ile yangın mahalline ulaştı. Yusufeli Orman İşletme Şefliği ekipleri ve Yusufeli Belediyesi Gönüllü İtfaiyecilerinin de desteğiyle yangın saat 03.20 de kontrol altına alındı. Saat 05.30 a kadar yangın soğutma işlemleri devam etti. 

Yangın mahallinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,’’ Bugün sabaha karşı saat 01.12 sıralarında İtfaiye ekiplerimize yangın ihbarı yapıldı. Ekiplerimiz vakit kaybetmeden olay mahalline intikal ettiler, Yusufeli Orman İşletme Şefliği ekipleri ve Gönüllü itfaiyeciler ile birlikte yangını saat 03.20’de kontrol altına aldılar. Yangında can kaybı ve yaralanma olmaması en büyük tesellimiz.Rabbim bizleri böyle felaketlerden korusun.’’ dedi.

Yusufeli Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve beraberindeki heyet yangın mahallinde incelemelerde bulundu.

 


Rehber