26 Eylül 2018
69. GELENEKSEL KARAKUCAK GÜREŞLERİ MİNİKLER VE YILDIZLAR KATEGORİSİYLE SONA ERDİ

69. GELENEKSEL KARAKUCAK GÜREŞLERİ MİNİKLER VE YILDIZLAR KATEGORİSİYLE SONA ERDİ

02 Eylül 2018 70

Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün organizesiyle 69. Geleneksel Yusufeli Karakucak 1. Gün Minikler ve Yıldızlar kategorisi güreşleri sona erdi. 140  Sporcunun katıldığı güreşler Yusufeli Karakucak Güreş Sahasında yapıldı.

 


Yusufeli Karakucak Güreş Sahasında yapılan 69. Geleneksel Karakucak Güreşlerine Yusufeli Kaymakamı Eyüp KAYKAÇ, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp AYTEKİN, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri,  Bursa Gürsü Gençlik Spor İlçe Müdürü Helim TÜYLÜOĞLU, Samsun Atakum Gençlik Spor İlçe Müdürü Mustafa DEMİRKIRAN, kurum amirleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 


8 kategoride yapılan Karakucak Güreşlerinde dereceye giren sporcular ise şunlar oldu:

25 KG’da
1)Aslan YILDIRIM
2) Bedirhan YILMAZ
3) Olgun GENÇ
4) Tamer Bayram KAMIŞ
5) Turgay KAMIŞ
6) Emirhan ÇELİK
7) A. Mehdi ALLAHVERDİ

8)Emir SUCU

 

 

30 KG’da 
1) Mahmut Tuncay
2) Hüseyin HÜSEYNOV
3) Murat BULUT
4) Batuhan ÇELİK
5) M.Akif TOKGÖZ
6) Akın UÇAR
7) İbrahim KILLI
8) Ömer Osman KESKİN

 

 

35 KG’da 
1) Elman MEMMEDEV
2) Serhat TOREN
3) Asgar MAZARLI
4) Kadir DAYANÇ
5) Uğur ÇAKMAK
6) Emirhan DELİMEHMET
7) Mehmet YILDIRIM
8) Mehmet Efe ÇÖR

 

 

40 KG’da 
1) Reşat TOPRAK
2) Tahsin ÖZTÜRK
3) Numan Taha BALCI
4) Mustafa YEŞİLYURT
5) Enes SUCU
6) Erdem KURT

7) Onur ÇÖR
8) Hüseyin AYBER

 

 

45 KG’da 
1) Cavid CAVADÇI
2) Cihat YILMAZ
3) Yücel ÇALIK
4) Ahmet KURİ
5) Emrah MEMMETLİ
6) Eren ÇAKMAK
7) Azad DURMUŞ
8) Bilal AKBAŞ

 

 

50 KG’da
1) Eray ŞİMŞEK
2) Anar Halil BEYOY
3) Efkan ÇELENK
4) Yasin ÖZTÜRK
5) Muhammet UÇAN
6) Adil MEMMEDOV
7) Rahman TAHMANOW
8) Furkan ÇELİK

 

 

55 KG’da 
1) Ferman HÜSEYMOV
2) Mehmet Serkan KURT
3) Hüseyin DEMİR
4) Aydın ALİ
5) Yunus Buğra AY
6) Erdem BALCI
7) Muhsin TOPALOĞLU

8) Yakup ÇELİK

 

 

60 KG’da 
1) İlkin MEMEDOW
2) Elmir CELİLOU
3) Mert YILMAZ
4) Otürkas ERDEM
5) Nizam APAYEV
6) Halil MURAT

7) Vahit ATİK

8) Sonan HALİLOU

 

 

Etkinliklerimiz yarın Karakucak Güreş sahasında gençler ve büyükler kategorisi güreşleri ve Yusufeli En İyi Bal Yarışması’yla devam edecek.  Etkinliklerimiz yarın Karakucak Güreş sahasında gençler ve büyükler kategorisi güreşleri ve Yusufeli En İyi Bal Yarışması’yla devam edecek.


Rehber