07 Temmuz 2022

Ziyaretçi Defteri
Gelen Mesajlar


 • Aytekin Özkan / İzmir - 28 Eylül 2020

  Sevgili Başkanım İzmirde ikamet eden bir Yusufeli 'li olarak sizlerden bir istekte bulunmak istiyorum. Yusufeli kültürünü, gelenek ve göreneklerini, bölgenin tarihi ve turistik yöresini, coğrafi konumu en güzel şekilde tanıtımını yapılması için, bu konuya kendini adamiş, samimi ve içten bir şekilde gönüllü olarak bu işi yapan DURSUN GÜLMEZ kardeşimizi kültür ve turizm elçisi olarak görevlendirmeniz halinde ilçemiz ve yörelerimiz hakkında sıcak, doyurucu hasret gideren tanıtım video ve görseller ile anlatım yapılması bizleri, bölgeyi tanımak isteyen doğa severleri ziyadesiyle mutlu edecektir. Selam ve sevgiler.

 • Tuncel Oltulu / Bilecik - 29 Haziran 2020

  Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri BİLECİK'TEN, Gönlü güzel insanlara SELAM VE SAYGILAR.

 • Altan Çolak / İstanbul - 27 Kasım 2019

  1968 Yusufeli Esenyaka (Zor köyü) köyden çıkışımız, Rh.teyzemin (Osman,Emine Gürel) evinde sabah kahvaltı sonrası Erzurum'a daha sonrasında İstanbul'a uzanan tren yolculuğu.Güzel ilçemizin anılarımız ile su altında kalmasına çok üzülüyorum fakat elden bir şey gelmez.Bir nesil böyle geçti bayrağı bizler devir aldık bizden sonaki nesil inşallah daha güzel işler yapar çalışkan ve bir o kadar dürüst hemşeri lerime selam olsun.

 • Yener Erkal / Kocaeli - 16 Mart 2018

  Güzel memleketimin Çalışkan Özverili İnsanları allahın selanı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim. saygıdeğer Belediye başkanım ben (ersis) kılıçkaya lıyım yusufeli lisesi 1980 mezunuyum. kocaelide kamuda güzel ülkeme hizmet veriyorum. doğduğum yerlere yaptığınız ve yapacağınız güzel çalışmalardan dolayı size, ekibinize ve hizmet vermenize yardımcı olan değerli halkımıza teşekkür ediyor başarı ve çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum..

 • Bedrettin Yetgin / Tokat / Turhal - 15 Aralık 2017

  Kim bilir hayat nelerle ne sürprizlerle doludur. Bir gün ilçenizi ziyaret etmek ümidiyle İlahiyat Fakültesinden sınıf arkadaşı olduğum Eyüp AYTEKİN beye selam sevgilerimi başarı dileklerimi iletiyor şehriniz insanlarına sağlık ve mutluluklar diliyorum.

 • Adnan Kale / Bursa - 09 Aralık 2017

  Hizmetlerinden dolayı tüm Yusufeli belediyesi ailesine teşekkürlerimi bildiri yorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Adnan Kale - www.bursakalenakliyat.com

 • Muhammet Ali / Istanbul - 03 Şubat 2017

  SELAMUNALEYKUM ey güzel memleketimin insanları sevgi ve saygıları sunuyorum çok uzaklarda olsada kalbimiz yusuf eliyle yusufeli insanları gerçekten en iyi hizmeti hakediyor başta belediyemiz ve tüm kamu kurumları özveriyle çalışıyorlar yeni yerleşim yeriyle alt ve üst tapisiyla daha modern daha yaşanabilir bir yusufeli olması temmeni ediyorum çocuklarin manevi gelişimi içinde medrese yapımını ricada ediyorum devlet yetkililerinden belediye başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum daha guzel hizmetlere mız atmalarini temmeni ediyorum

 • Gurbetçi / Belçika - 29 Ağustos 2016

  Hizmetlerinizden dolayı tüm Yusufeli belediyesi ailesine tebrik ve teşekkürlerimi bildiriyorum Başkanımız Eyüp AYTEKİN hocamızın ellerinden öper başarılarının devamını dileriz.Canlı yayın kameralarının çözünürlük ayarları yüksek olursa bu yabancı ellerde memleket hasretini bir parçada olsa gidermiş oluruz.Bu konuyla ilgileneceğinizden en ufak şüphemiz yoktur.Saygılarımızla.

 • Yaşar Pestil / Bursa - 26 Temmuz 2016

  sayın belediye başkanım sizden bir ricam olacak Yusufeli cad,lerine şehımız dursun acar ve eröl ince isımlerını verılmesını istiyorum şehitlerımız olumsus birer kahrandırlar şehirlerimizin anısına yaşatmak isımlerını verırmesını şahsım adıma istemekteyim sızler ve makamızca uygün görülürse tabkı bursa,dan Yusufeli halkıma saygılarımı sunurım aracılığınızla

 • Admin / Yusufeli - 10 Mayıs 2016

  Yusufeli Yeni Yerleşim Yeri başvuru süreci 18 Aralık'ta tamamlanmıştır. Bu süre zarfında başvurunuzu yapmanız gerekiyordu. Şimdiden kestirebilmek güç fakat yeni ilçe kurulduğunda farklı alternatifler de çıkabilir.