14 Ekim 2019

Ziyaretçi Defteri
Gelen Mesajlar


 • Yener Erkal / Kocaeli - 16 Mart 2018

  Güzel memleketimin Çalışkan Özverili İnsanları allahın selanı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim. saygıdeğer Belediye başkanım ben (ersis) kılıçkaya lıyım yusufeli lisesi 1980 mezunuyum. kocaelide kamuda güzel ülkeme hizmet veriyorum. doğduğum yerlere yaptığınız ve yapacağınız güzel çalışmalardan dolayı size, ekibinize ve hizmet vermenize yardımcı olan değerli halkımıza teşekkür ediyor başarı ve çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum..

 • Bedrettin Yetgin / Tokat / Turhal - 15 Aralık 2017

  Kim bilir hayat nelerle ne sürprizlerle doludur. Bir gün ilçenizi ziyaret etmek ümidiyle İlahiyat Fakültesinden sınıf arkadaşı olduğum Eyüp AYTEKİN beye selam sevgilerimi başarı dileklerimi iletiyor şehriniz insanlarına sağlık ve mutluluklar diliyorum.

 • Adnan Kale / Bursa - 09 Aralık 2017

  Hizmetlerinden dolayı tüm Yusufeli belediyesi ailesine teşekkürlerimi bildiri yorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Adnan Kale - www.bursakalenakliyat.com

 • Muhammet Ali / Istanbul - 03 Şubat 2017

  SELAMUNALEYKUM ey güzel memleketimin insanları sevgi ve saygıları sunuyorum çok uzaklarda olsada kalbimiz yusuf eliyle yusufeli insanları gerçekten en iyi hizmeti hakediyor başta belediyemiz ve tüm kamu kurumları özveriyle çalışıyorlar yeni yerleşim yeriyle alt ve üst tapisiyla daha modern daha yaşanabilir bir yusufeli olması temmeni ediyorum çocuklarin manevi gelişimi içinde medrese yapımını ricada ediyorum devlet yetkililerinden belediye başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum daha guzel hizmetlere mız atmalarini temmeni ediyorum

 • Gurbetçi / Belçika - 29 Ağustos 2016

  Hizmetlerinizden dolayı tüm Yusufeli belediyesi ailesine tebrik ve teşekkürlerimi bildiriyorum Başkanımız Eyüp AYTEKİN hocamızın ellerinden öper başarılarının devamını dileriz.Canlı yayın kameralarının çözünürlük ayarları yüksek olursa bu yabancı ellerde memleket hasretini bir parçada olsa gidermiş oluruz.Bu konuyla ilgileneceğinizden en ufak şüphemiz yoktur.Saygılarımızla.

 • Yaşar Pestil / Bursa - 26 Temmuz 2016

  sayın belediye başkanım sizden bir ricam olacak Yusufeli cad,lerine şehımız dursun acar ve eröl ince isımlerını verılmesını istiyorum şehitlerımız olumsus birer kahrandırlar şehirlerimizin anısına yaşatmak isımlerını verırmesını şahsım adıma istemekteyim sızler ve makamızca uygün görülürse tabkı bursa,dan Yusufeli halkıma saygılarımı sunurım aracılığınızla

 • Admin / Yusufeli - 10 Mayıs 2016

  Yusufeli Yeni Yerleşim Yeri başvuru süreci 18 Aralık'ta tamamlanmıştır. Bu süre zarfında başvurunuzu yapmanız gerekiyordu. Şimdiden kestirebilmek güç fakat yeni ilçe kurulduğunda farklı alternatifler de çıkabilir.

 • Mehmet Şenol / Ankara - 09 Mayıs 2016

  Ben memleket de evim olsun istiyorum.Merkeze bağlı eski bir Yusufeli köyü olan ;Aşağı Hod' lu yum.Oğlum ve ben köklerimize çok bağlıyız.Üstelik ikimizde Ankara doğumluyuz ancak aslımızı yitirmek istemiyoruz.Bu nedenle orada evimiz olsun istiyoruz.Bu yüzden yeni Yusufeli iskan yerinde 1+1 evler var ise başvurabilir miyim?.Bu konuda bana yardım eder iseniz çok mutlu olurum.Genç emekli olacağım uzun süre memleketim de yaşamak istiyorum. Saygılar,

 • Yusufelili / Kocaeli - 10 Mart 2016

  Bir yeri güzel yapan insanıdır derler. Bu sözün canlı kanıtıdır yusufeli sanırım. Her halinle güzelsin canım memleketim. Sana değer verene, sahip çıkana, seni yaşatana binlerce kez teşekkürler. Gurbette yusufelili gördüğümüzde içimizde bir sıcaklık ve sonsuz güven duygusu. 50 senedir tanıyormuş gibi beraber çay içmek. Gerçekten ilginç. Hemşeri sıcaklığının yerini başka birşey tutmuyor vesselam. Sayın Başkanımız idarenizde birkaç yusufeli daha var ; bursada, kocaelinde, istanbulda. Bizdeki kültür tüm ülkede olsa inanıyorumki daha güzel bir ülkemiz olurdu.

 • Admin / Yusufeli - 30 Aralık 2015

  Merhaba.Cep numaranızı 0466 811 20 09 nolu telefona bildrerek mesaj almak istediğinizi belirtirseniz etkinliklerimiz ile ilgili mesajlarımız size ulaşacaktır. Ayrıca belediyemizin facebook sayfasından da takip edebilirsiniz.